Şu anda İtalya’da ki en iyi şey bu kız..

0
1251

Devrim SOYLAR..

Son bir haftadır ekranlarda, özellikle Haber ekranlarında son derece pozitif ve güleryüzlü haliyle,normal hayatta pek rastlamadığımız bir figür. Öyle ki Devrim hanıma ve pozitif duruşuna bakanlar, bu kız İtalya’da kan gövdeyi götürüyorken nasıl bu kadar rahat olmayı başarabiliyor? diye düşünmüştür mutlaka. Halbuki Devrim hanım gibi Avrupa’nın diğer ülkelerinde ki havayı almak için bağlanılan bir sürü gurbetçi var. Ama gelin görün ki hiç biri Devrim Solmaz’ın çeyreği kadar pozitif enerjiye sahip değil. Dolayısıyla anormal görünen de Devrim Solmaz’mış gibi görünüyor 🙂

Neyse..

İtalya’da yaşayan ve öğrendiğim kadarıyla balerinlik ve tercümanlıkla geçinen bir vatandaşımız olan Devrim SOYLAR ,İtalya’daki havayı günlük bildiren bir haber muhabirine dönüşüyor gibi sanki.

 

Samimi anlatımı ve düzgün ve Türkçesi de bu fikrimi destekliyor. Hatta özellikle CNN Türk’e katıldığı her tartışma programında çok takdir aldı samimiyetiyle. Hem moderatörden hem de stüdyoda ki mevzunun uzmanlarından..

E tabi Devrim SOYLAR’da bu durumdan çok memnun. Çünkü mecburiyetten eve kapatılmışlığını ve oluşan işe yaramazlık hissiyatından bu şekilde kurtulmuş  oluyor. Tahminim, şu belalı virüsü atlatınca bu kızımız bir haber kanalının haber temsilciliğine başlayabilir. Çünkü bu pozisyon için çok uygun. Ya da Türkiye’de bir kanalda kendini daha çok gösterebilir.

Ekşi sözlüğe baktım az önce. Şuan YouTube da bir kanal açsa takip edecek binlerce hayran kitlesine sahip olabileceğine dair his oluştu bende..

Anlaşılan Korona tarih oluncaya kadar bu kızımızı daha fazla göreceğiz..