S-400, aslında bekasal anlamda rahatlatıcı çok güçlü bir anti depresandır..

0
651

S 400..

Biraz haber izleyen herkesin bildiği bu silah sistemi, başarılı ve etkili bir savaş füzesi olması yanında, aslında kullanan milletlere iç ferahlığı sağlayan, huzur verici, çok muazzam bir psikolojik anti oksidandır. Evet yanlış okumadınız! S 400 kullanan toplumları, dışarıdan gelecek bir çok tehlikeye karşı katalizör görevi görür.

Kaygı, endişe gibi duyguları bastırır. Gece uyku kalitesini arttırır. S 400 kullanan toplumların temiz bir hava sahası olur. Meselâ F35 denilen tehlikeli mikrobun hakkından gelen tek ilaçtır. Havadan gelecek her türlü mikrobik saldırıyı (!)o an dakikalar içinde imha eder.

S 400 ler aynı zamanda iyi bir motivasyon arttırıcıdır. Benzerlerine kıyasla hiç bir risk taşımazlar. Tamamen direnç artırıcıdır. Bir S 400 kullanıldığı andan yalnızca bir kaç dakika sonra güçlü etkisini gösterir. Karşılaştığı her türlü bakteri ya da mikrobun kimyasını bilir. S 400 ün önemli artısı uygun oluşudur. Hızlı tedarik edilir. Kullanımı kolaydır. İstenildiği yerde saklanabilir. Güneşli ve rutubetli yerlerde bile bozulmaz.

Reçete ile alma mecburiyetiniz yoktur. Sabah, ögle , akşam tok karnına ya da aç karnına kullanılır gibi kuralları yoktur. 24 saat kullanıma açıktır.

S-400 ü diğer anti oksidanlarla da kullanmak mümkündür. Yani kara silah sistemleri, denizaltı torpilleri ve uçak roketleri ile beraber kullanılabilir.

Ayrıca çok güçlü bir anti depresandır. Korku, panik atak gibi duyguları bastırıcıdır.

Tabi S-400 leri, çoçukların uzanamayacağı yükselikte muhafaza etmek zaruridir. Muhteviyatında ki bütün içerik, ve malzeme ve parçalar, tedarikçi ülke tarafından kargoyla gönderilir 🙂

Yukarıda ki bilgileri “E napacan S-400 ü be yaaa?” diye soran arkadaşlarınızla gönül rahatlığıyla paylaşabilirsiniz. Her iki ayaklı mikropların saçabileceği her türlü bekasal tehdide karşı en güçlü ilaç kesinlikle S-400 dür.