Bu işkenceci Baba videosu,büyük ihtimal bir kurmaca! Çok yapay gibi geldi bana.

0
1241

Vallahi billahi ben, bu babası tarafından şiddet gören Tuğba’nın şiddet gördügü ve yatalak annesinin çektiği videoyu izlerken,hafif bir kurmaca hissetmiştim.

Bi kere baba,Tuğbayı sanki öfkeyle değil de,sanki ciddi bir hatası için dövüyor gibiydi. Böyle bir şiddet uygulamanın sebebi, Tuğba’nın iddasında ki ” pencereyi niye açtın” dayağı olamazdı. Bu hissiyat, daha haberi ilk izlediğimde oluşmuştu bende. Fakat tam bir eminlik yaşamadığım için,kendimce yarattığım bir kurgu olduğunu düşünüp geçiştirmiştim.

İşte az önce de Tuğbaya destek olan Haluk Levent’in olayın içinde bir takım kurmacalar olabileceğine dair attığı twit’ini gördüm. Ve hislerimin beni yanıltmadığı anladım. Tabi Haluk Levent bu konuyu detaylı araştırmaya da başlamış. Attiğı twit de şöyle Levent’in ;

“Babası tarafından işkence edilen Tuğba ile ilgili tweetleriniz var. İddialar var. İnceleyeceğiz. Kızımızda da hatalar olabilir. Hiç ama hiç bir şey bir babanın kızına o şekilde davranmasını meşru kılmaz kılamaz. Şiddeti ‘demek ki bir suç işlemiş’ e getirmek şiddete onay vermektir! Kaldı ki biz üstümüze düşeni yaptık. Evine gidip baktık. Hasta anneyi gördük. Emin olun değil yaşanacak 5 dakika durulacak ev değildi. Normalde de biz Ahbap’lar destek oluyoruz zaten böyle durumlarda.

Valla benim şahsi fikrim, baba olarak görmediği ve saygı duymadığı bir adamdan kurtulma videosu çektirmiş annesine. Tabi o baba normalde de şiddet uygulan bir adam olabilir. Orasına sözüm yok. Fakat bir kurmacaya kurban gitme ihtimali de büyük o dayakçı babanın. Ki Tuğba’nın 17 yaşında ki erkek kardeşi, babasını savunduğunu ifadesinde de belirtmiş. Fakat bence çok başka olaylar dönüyor bu mevzuda. Valla sonucu Levent kadar biz de merak ediyoruz. Bakalım bekleyip göreceğiz..