Oytun ERBAŞ’a niyet, Kılıçdaroğlu’na kısmet..

0
2583

Burası haftasonu programı ve Oylum TALU, benim favorilerim arasındadır. Bunu daha öncede yazmıştım sayfamda. Tabi Oylum TALU yalnız benim favorilerim arasında değil. Üslubu,samimiyeti ve güzelliği ile son dönemde tüm önemli organizasyonların aranılan ve tercih edilen yüzü. Hatta son olarak Türkiye’nin otomobili ( TOGG ) gösterimi, bilişim vadisi açılış töreniyle Tübitak ödülleri etkinliğini sundu. Neyse..

Fakat gelin görün ki ben,TALU’nun programını uzun zamandır izleyemiyordum. Bugün de şansa denk geldim Habertürkde. İşte efendim program başladı,TALU gazete haberlerini sundu. Ardından gündem haberlerine geçti. Tabi programa konuk kim,onu da bilmiyorum ben.

Fakat Oylum,gazete haberleri ve gündem haberleri arasında gelecek konuğun kulağını çekeceğini söylediğini duydum. İşte tam o arada Oylum TALU;  “CHP  eğitim çalıştayında konuşan sayın Kemal Kılıçdaroğluna bağlanıyoruz” dedi.

Genelde haber kanalları, bu tip canlı yayın bağlantıları yaparken, konuşmacının tüm konuşmasını yayımlamazlar. Fakat bu sefer Habertürk,çalıştay konuşmasını başından sonuna gösterdi. Sonuç olarak olan Oylum’un programına oldu. Neyse sonra Kılıçdaroğlu konuşması bitti ve tekrar Burası Haftasonu programı sütudyosuna bağlanıldı. Bir Baktım Oylum’un konuğu Dr. Oytun ERBAŞ. Zannediyorum ki program devam edecek. Fakat Oylum demez mi burası haftasonu’nun sonuna geldik,ben şok. Yani kanal, Kılıçdaroğlu konuşması sebebiyle Oylum hanımın programını iç etmiş. Bir de sonradan anladım ki Oytun ERBAŞ geç kalmış canlı yayına. Tam geldiği sırada da Kılıçdaroğlu konuşmasına bağlanılınca Oytun Bey’de boşa gelmiş oldu programa. He noldu, en azından Oylum TALU ile sohbet etmiş oldu en azından.

Fakat bence Habertürk burada programın takipçilerine büyük ayıp etti. Şimdi bi anket yapılsa o saatte Kılıçdaroğlunun konuşması mı yoksa Oylum hanımın programı mı daha önemliydi diye sorulsa,eminim izleyenler O”TALU ve Burası Haftasonu” derdi.

Ben Oylum TALU’nun yerinde olsam, Oytun ERBAŞ ile yaptığım sohbeti,en azından sosyal medya sayfasına eklerdim. Böylece program izleyicilerinin gönlünü biraz almış olurdu. Sonuçta Dr. Oytun ERBAŞ’ın da takipçisi oldukça fazla.