Soysuz hain ve omurgasızlara hadlerinin bildirildiği gece…

0
591

Yazıma önce bir dua ile başlamak istiyorum.

Allah’ım

Sen, içinde yaşadığı bu toplumda var olan, kazancını bu devletin sağladığı imkânlarla çalışarak kazanan ancak bunlara rağmen kültürünü, dinini ve insanını küçük gören. İnsanları konumu, dini, etnik kökeni ve ırkına göre ayıran, Kazandığını hiç beğenmeyen, şükürsüz yaşayan, bilmediği konularda bile ahkâm kesen, siyasi sloganlar bataklığında çırpınan, kendini sütten çıkmış ak kaşık gibi gösteren, kendini çok beğenen,merhamet ve empatiden bi haber yaşayan ya da yaşadığını zanneden, faydayı ancak menfaati için gösteren, ikiyüzlü tüm insanlardan başta beni. Akabinde bu güzel ülkenin gerçekten iyi güzel insanlarından uzak eyle. Bunların bize vereceği faydadan uzak eyle ve bizi bunlara muhtaç ettirme..

Amin.

Bir duam daha var. O da şu;

Allah’ım sen yukarıda saydığım tiplerin içinde iyice azıtarak, bu devlete ve millete düşmanlık eden, iki yüzlü davranışlarına bir de hainlik sıfatını ekleyen, omurgasız, soysuz ve dahi kimliksiz yaşayanları kahrı perişan et. Bize karşı planlarını kendi başlarına çevir. Bilhassa yasadışı başta Fetö ve PKK ya sonrasında illegal ve yasadışı her örgüte üye olan gönül veren her karaktersizi hem bu, hem de öte alemde rezil rüsva eyle

Amin.

Bugün 15 Temmuz 2022

Hain ve şerefsizlerin, bizim içimizde yaşayıp bizdenmiş gibi görünüp bizi ele geçirmeye çalışarak, zalimce kan döktükleri, çocukları yetim ve öksüz. Ana babaları da utanmadan evlatsız bıraktıkları o utanç gecesinin üstünden tam 6 yıl geçti.

Ülkesini, devletini, milletini bayrağını ve inancını seven herkesin gerek meydanlarda gerekse evinde işinde dualarıyla mücadele ettiği hiç bir zaman unutulmayacak ve unutturmayacağımız hem keder hem de gurur dolu bir gece…

Trolleriyle hainleriyle, siyasi rant hayelleri için bizi bölmek isteyenlere maşalık edenlerle dolu olan ülkem insanı, herşeye rağmen 15 Temmuz’u anıyor ve kahramanlarını hatırlıyor. Ve bir daha böyle bir oyuna düşmemek için dua ediyor. Bu oyuna gelmemek için Allah’ın dan akıl istiyor.. fikir istiyor.. ilim istiyor ve en önemlisi iman istiyor.

Allah’ım böyle bir geceyi bize tekrar yaşatma. Senden arzum budur. O gece kutsalı her ise sokakta , omurgasız hainlere karşı dururken hakkın rahmetine ulaşıp şehit olan her yaştan insanımızın ailesine ve yakınlarına sabırlar ver.

Daha çok fazla şey söylemek istiyorum. Ama tutuyorum kendimi. Ve bağlıyorum yazımı.

En çok zalimler ve hainler için var olsun cehennem!