İyi hikayeleri sever misin?

0
539

 

NTV’nin haber politikasını her zaman beğenmişimdir. Mümkün olduğunca ortada durmaya çalışan bir gayreti vardır. Sunucularını ve programcılarını büyük titizlikle seçer. Dış sesi ise mükemmeldir. ( Diğer haber kanallarının en büyük eksikliğidir ) Yani NTV de kötü bir program, içerik ve polemiğe denk gelmeniz %1-2 falandır.

İşte NTV yapımlarının içinde çok severek izlediğim bir program var. O da Berfu Güven’in sunduğu “İyi hikâyeler” programı. Programda Güven’e eşlik edense, Erden Timur isminde gönlü de cebi gibi çok zengin bir beyefendi. Günümüzde herşeyden şikayet edip, eski güzel günleri özleyenlere, dünyanın halâ çok güzel bir yer olduğunu. Sayısını bilmediğimiz belki milyarlarca iyi insanın, iyi ve örnek hikayelerini paylaşan bir program bu “İyi hikâyeler”

Başkasının derdiyle dertlenerek kendi yaralarımızı da sarabiliriz mottosuyla yayınlanan program gerçekten izlenilmeye değer. Birilerinden  iyi bir şeyler bekleyeceğime, kalkıp borçluya,dertliye, mazluma ve tüm mutsuzlara ben bir iyilik yapmalıyım” diyenlerin programı “İyi Hikâyeler” NTV’de kaçırılmayacak programlar arasında kesinlikle.

“iyi hikayeler” daha da büyüsün diye her pazar 18:25 te NTV izlemeniz nacizane tavsiyemdir…