YERİNDE YEMEK HİZMETİNİ ÇARLİSTON CATERİNG’E SORDUK…

0
77

Çarliston butik mutfak’ın hizmet alanlarından biri de “Yerinde Yemek Üretimi” hizmeti. Yemek üretimine imkân tanıyacak mutfağa sahip olan işletmelerin genel olarak tercih ettiği bu çözüm,sizin mekanınızın mutfağınızda çarliston butik mutfak Catering çalışanlarınca hazırlanıp  servis ediliyor.

Yerinde yemek hizmeti ile ilgili sorularımızı Çarliston butik yemek’in sahibi ve firma Genel müdürü Şaban Başaran’a sorduk.

 

 

 

 

 

Soru : Şaban bey yerinde yemek hizmeti uygulaması nasıl yapılıyor?

 

Şaban Başaran : İçerisinde yemekhane ve sanayi mutfak bulunan müşterilerimizin tercihi olan yerinde yemek hizmetinde, müşterimiz ile yapacağımız sözleşme ile beraber mutfağın yemek üretimi için uygun koşullara sahip olup olmadığının kontrolü yapıyoruz. Eğer eksiklikler varsa bunlar, isteğe göre müşterilerimiz tarafından ya Çarliston Catering tarafından giderilerek yemek üretimine uygunluk sağlanıyor. Yemekhane gibi toplu yemek tüketilen alanlarınızın hizmete uygun hale getirilmesi, ihtiyaca göre iç dekore edilmesi gerçekleştirilir. Böylece  Çarliston Catering, yerinde yemek üretim hizmetini, sıradan tabldot yemek üretim mantığının daha ötesine taşır müşteri memnuniyeti tavan yapar.

 

Soru :Yerinde yemek hizmetinin avantajları nelerdir?

 

Şaban Başaran : Yerinde yemek hizmetinin genel olarak okullar ya da firmalar tarafından tercih edilmesi pek çok yönden avantajlıdır. Öğle arası, yemek molası gibi vakitlerde dağılmayı önleyerek çalışan verimliliğini arttırmaya yardımcı olur. Kafeterya ya da yemekhane gibi toplu yemek tüketim yapılan yerlerde insani diyalog iletişimde artacağından, insanları motive etmek kolaylaşır. Öğün atlama ya da geçiştirme alışkanlıklarının ortadan kaldırarak herkes için sağlıklı yemek anlayışını etkin kılar.

 

Soru : Yerinde yemek hizmetinde ekibin kalitesi ne kadar önemli? Sizin kadronuzun tecrübesi nedir?Bu konuda müşterilerinizin beklentilerini karşılayabiliyor musuz?

 

 

Şaban Başaran : Ekibimizdeki uzman kadro ihtiyaca ve isteklere yönelik yerinde yemek hizmetinin en sağlıklı şekilde verilmesi için çalışırlar. Zaten personeli seçerken  gösterdiğimiz itina ve dikkat bizim önde olduğumuz  konuların başında geliyor. Bizde bu çerçevede çarliston lezzet kuralları doğrultusunda damak tadınıza uygun lezzetleri özenle seçilmiş malzemeler kullanırız. Gerek sizin, gerek çalışanlarınız, gerekse çocuklar için en iyi ve en leziz yemekleri, başarıyla sunan Çarliston Catering olarak her zaman müşterilerimizin yanında olacağız.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here